Zespół Szkół Zakonu Pijarów w Katowicach

  

Rabka - warsztaty

 

 

foto 28

 

 

W dniach od 12 do 14 kwietnia dzieci i młodzież naszej szkoły uczestniczyły w wyjeździe warsztatowym. Udaliśmy się do Rabki. Podczas wyjazdu uczestnicy mieli możliwość wzięcia udziału w warsztatach muzycznych, teatralnych, animatorskich i matematycznych. Wyjazd był dobrą okazją by poszerzać swoje umiejętności, rozwijać swoje talenty i zdobywać wiedzę poprzez zabawę.

 

 

W czasie warsztatów muzycznych dzieci nie tylko śpiewały, ale także grały na instrumentach. Uczestnicy zajęć warsztatów teatralnych przygotowali scenki - pantomimy - które zostały wykorzystane w czasie kazania podczas sobotniej Mszy świętej. Dzieci biorące udział w warsztatach matematycznych miały możliwość rozwijania spostrzegania logicznego oraz pogłębiły znajomość dotyczącą liczb trójkątnych. Z kolei w czasie warsztatów animatorskich młodzież przygotowała się do pełnienia funkcji pomocnika wychowawcy, przygotowali oni także wspaniałe wieczory pogodne, w czasie których świetnie bawiliśmy się.

Jedyne co nam nie dopisało to pogoda… Niemniej jednak nie miało to żadnego znaczenia, ponieważ jak się przekonaliśmy, najważniejsza jest pogoda ducha!


 

 

 

 

 

Copyright © Zespół Szkół Zakonu Pijarów Matki Bożej Królowej Szkół Pobożnych w Katowicach