Zespół Szkół Zakonu Pijarów w Katowicach

  

Sally Ride EarthKAM misja nr 66

 

 

foto 06

 

 

Od 4 do 8kwietnia zainteresowani uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w  66 misji projektu edukacyjnego Sally Ride  EarthKAM. Podczas trwania wirtualnego kosmicznego obozu na stacji kosmicznej ISS, wraz z 15128 zalogowanymi uczestnikami  z 31 krajów uczniowie fotografowali Ziemię.Od 4 do 8kwietnia zainteresowani uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w  66 misji projektu edukacyjnego Sally Ride  EarthKAM. Podczas trwania wirtualnego kosmicznego obozu na stacji kosmicznej ISS, wraz z 15128 zalogowanymi uczestnikami  z 31 krajów uczniowie fotografowali Ziemię.To już kolejna misja naszej szkoły i wykonane przez nas zdjęcia są coraz ciekawsze.Wszystkie wykonane zdjęcia można zobaczyć w galerii na stronie projektu.

 

 

 

 

 

 

 

 

Copyright © Zespół Szkół Zakonu Pijarów Matki Bożej Królowej Szkół Pobożnych w Katowicach