Zespół Szkół Zakonu Pijarów w Katowicach

  

Szlachetna Paczka w Naszej Szkole

 

   

Na początku grudnia, podobnie jak w ubiegłych latach, uczniowie naszej szkoły postanowili włączyć się w charytatywną pomoc i dołączyli do osób wspierających Szlachetną Paczkę. Dzięki hojności i dobremu sercu uczniów, ich rodziców, a także nauczycieli zostało zebranych bardzo dużo darów – żywność, artykuły chemiczne, ubrania, obuwie, wyprawka dla noworodka, zabawki, artykuły gospodarstwa domowego i wiele, wiele innych..
Pomoc trafiła do potrzebujących rodzin, które dzięki wsparciu z całą pewnością będą miały radosne Święta Bożego Narodzenia. 

Rodzice uczniów po raz kolejny pokazali, że nie są obojętni na ludzką krzywdę i potrzeby innych – BARDZO WSZYSTKIM DZIĘKUJEMY!

p. Olga Chełstowska

 

   

 

 

 

Copyright © Zespół Szkół Zakonu Pijarów Matki Bożej Królowej Szkół Pobożnych w Katowicach