Zespół Szkół Zakonu Pijarów w Katowicach

  

Szybcy, sprawni, zgrani

 

   

 Jak co roku w naszej szkole odbył się Dzień Sportu, w który wzięła udział cała szkoła (podstawowa i gimnazjum). Był to wspaniały i wesoły dzień pełen zabawy i zdrowej rywalizacji. Rozpoczęliśmy spotkaniem wszystkich uczniów na sali gimnastycznej. Dziewczynki z kółka tanecznego zaprezentowały układ taneczny, w którego przygotowanie włożyły wiele serca i starań. Następnie uczennice klasy II gimnazjum Olga Kwarcińska i Basia Brożek poprowadziły rozgrzewkę przy muzyce. Tak przygotowani rozpoczęliśmy konkurencje sportowe: turniej piłki nożnej, turniej unihokeja, turniej ringo, Dwa Ognie, stacje sportowe oraz zawody na ściance wspinaczkowej. Dużym aplauzem cieszyła się gra w siatkówkę rozegrana między nauczycielami i uczniami  

Dzień Sportu w naszej szkole obfitował w różnorodne wrażenia i zmagania, które zostały nagrodzone medalami, statuetkami oraz dyplomami.

 

 

  

  

 

 

 

 

 

Copyright © Zespół Szkół Zakonu Pijarów Matki Bożej Królowej Szkół Pobożnych w Katowicach