Zespół Szkół Zakonu Pijarów w Katowicach

  

Kolonie Międzyzdroje 2016

 

   

Tegoroczna kolonia za nami. Uczniowie naszej szkoły spędzili dwa tygodnie nad polskim morzem w Międzyzdrojach. Pogoda dopisywała a bliskość plaży sprawiła, że dzieci niemal codziennie mogły spacerować brzegiem morza oraz zażywać kąpieli morskich pod okiem ratownika. Uczestnicy kolonii wzięli udział w wielu atrakcjach. Byli na wycieczce w Wiosce Wikingów- gdzie rozegrały się podchody, w Oceanarium, Planetarium, Żubrowisku, rejsie statkiem oraz Tropical Island w Berlinie. W trakcie kolonii odbyła się gra terenowa, która pozwoliła na poznanie okolicy- Alei Gwiazd, Wolińskiego Parku Narodowego i wielu innych. 

Na terenie ośrodka również nie było czasu na nudę. Odbył się pokaz mody, Mam talent, chrzest kolonijny, wyścigi rzędów na wesoło, turnieje ringo, badmintona oraz dyskoteki. Do dyspozycji dzieci był basen, w którym świetnie się bawili.

Kolonia była czasem odpoczynku po całorocznym wysiłku szkolnym. Nie zabrakło okazji do zabawy, śmiechu i relaksu. Wszyscy zadowoleni wrócili do swoich domów. Wycieczki, spacery, atrakcje i wszystkie wspaniałe, kolonijne chwile zostały uwiecznione na zdjęciach.

 

 

 

 

 .  

 

 

 

Copyright © Zespół Szkół Zakonu Pijarów Matki Bożej Królowej Szkół Pobożnych w Katowicach