Szkoła Podstawowa Zakonu Pijarów w Katowicach

  

Piknik rodzinny

 

scena 014

 

8 czerwca w naszej szkole odbył się coroczny piknik rodzinny. Pogoda nam sprzyjała, dlatego uczniowie wraz ze swoimi rodzicami mogli cieszyć się przygotowanymi atrakcjami. Dzięki profesjonalnemu nagłośnieniu przygotowanemu przez p. Grzegorza Dziubka podziwialiśmy na scenie występy artystyczne naszych uczniów. Na szkolnym boisku zostały rozegrane mecze nauczyciele kontra uczniowie. 

 

 

 Wśród atrakcji pojawiły się także zabawy językowe prowadzone przez Szkołę Językową  Germania, gry matematyczne oraz robotyka pod okiem grupy Matema, a także zabawy taneczne, którym przewodziła Szkoła Tańca Majery.  Spotkanie uświetniła obecność OSP Kostuchna, policji, ratowników medycznych z Grupa Ratownicza HKR Pszczyna oraz pokazy pierwszej pomocy przygotowane przez szkolnych ratowników z grupy FIRST AID. Byli z nami również harcerze z grupy Sharewood, którzy stworzyli wioskę harcerską z wieloma atrakcjami. Nie zabrakło także przekąsek w postaci pysznych deserów, popcornu i waty cukrowej. Całą imprezę poprowadziła p. Karolina Brygilewicz.

Dziękujemy wszystkim zaangażowanym w organizację pikniku oraz Państwa obecność!

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Copyright © Zespół Szkół Zakonu Pijarów Matki Bożej Królowej Szkół Pobożnych w Katowicach