Zespół Szkół Zakonu Pijarów w Katowicach

  

Konkurs Silesia Incognita

 

 

foto 06

 

4 września 2020r. w Tychach odbył się finał 4 Konkursu Silesia Incognita, w którym udział brały reprezentantki naszej szkoły Julia Cieślikowska i Alicja Huć. W finale konkursu uczestniczyło 30 szkół. Warto podkreślić, iż nasza szkoła bierze udział w każdym z finałów, a w pierwszym zajęliśmy I miejsce. Dziewczyny po kilku godzinach naprawdę emocjonujących rozgrywek i zaskakujących pytań zajęły V miejsce.

 

 

Konkurs był zorganizowany przez Muzeum Miejskie w Tychach i SP nr 37 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. K. Makuszyńskiego w Tychach.

Patronem honorowym konkursu jest Łukasz Kohut, a WOM Katowice – partnerem merytorycznym.

Konkurs szeroko opisuje internetowy serwis Wachtyrz.

Wszystkim uczniom życzymy tak udanego rozpoczęcia roku szkolnego!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Copyright © Zespół Szkół Zakonu Pijarów Matki Bożej Królowej Szkół Pobożnych w Katowicach