Zespół Szkół Zakonu Pijarów w Katowicach

  

Piknik rodzinny

 

piknik 05

 

Serdecznie dziękujemy wszystkim zaangażowanym w organizację pikniku rodzinnego.

Rodzicom, nauczycielom i uczniom, w szczególności p. Dominice Macurze, p. Monice Werwińskiej oraz p. Joannie Kuziel, a także Radzie Rodziców i Trójkom Klasowym.

Państwa pomysłowość i wsparcie oraz wyjątkowe zaangażowanie, pozwoliły stworzyć niepowtarzalną atmosferę tego dnia.

11 czerwca w naszej szkole odbył się piknik rodzinny. Pogoda dopisała dzięki czemu uczniowie wraz ze swoimi rodzicami mogli cieszyć się przygotowanymi atrakcjami. Wśród nich były min. występy artystyczne naszych uczniów, turniej szachowy, mecze nauczyciele kontra uczniowie, gry i zabawy z językiem obcymi, konkurs języka śląskiego. Spotkanie uświetniła obecność straży pożarnej i policji. Nie zabrakło także przekąsek w postaci deserów i ukraińskich pielmieni.

  

 

 

 

Copyright © Zespół Szkół Zakonu Pijarów Matki Bożej Królowej Szkół Pobożnych w Katowicach