Z ogromną dumą i radością informujemy, że uczennica klasy 6b naszej szkoły, Zuzanna Strychalska, sięgnęła po tytuł mistrzyni Polski U13 Młodziczek wraz z drużyną AP Bumerang Ruda Śląska podczas finałów Mistrzostw Polski rozegranych w dniach 5–7 czerwca w Jarocinie.
To wyjątkowe osiągnięcie ma jeszcze piękniejszy wymiar – Zuzia została również królową strzelczyń turnieju, zdobywając aż 12 bramek i kończąc mistrzostwa jako najlepsza strzelczyni w kraju. Za tym sukcesem stoją lata ciężkiej pracy, codziennych treningów, wytrwałości, poświęcenia i ogromnej pasji do sportu. Determinacja, charakter oraz konsekwencja w dążeniu do celu pozwoliły osiągnąć rezultat, który jest powodem do dumy nie tylko dla rodziny i klubu, ale także dla całej społeczności szkolnej.
Serdecznie gratulujemy Zuzi tego wspaniałego osiągnięcia, życząc kolejnych sukcesów sportowych, spełniania marzeń i nieustającej radości z realizowania swojej pasji.
